فیلتر براساس برند
فیلتر براساس دسته ها

مکمل سیستم عصبی

ویتامین ها و مواد معدنی بخش مهمی از سلامت یک فرد هستند. آن ها ستون های یک بدن سالم و متناسب را تشکیل می دهند. بعضی اوقات واجب می شود که به علت کمبود شدید بدن از بعضی ویتامین ها، مکمل های آن ها را مصرف کنید.

مغز اصلی ترین و پرکاربردترین عضو بدن هر انسان است، پس باید به همان میزان که از این عضو انتظار انجام کار بدون نقص با حجم بالا داریم، به همان میزان باید به آن رسیدگی کرده و مواد مورد نیاز تقویت آن را تامین نماییم.

از جمله بهترین مکمل های تقویت حافظه و مغز:

  • ویتامین B6 و B12: این ویتامین ها باعث تولید انرژی در بدن می شوند و این امر به انجام فعالیت های مغز کمک می کند. همچنین باعث کاهش شدت و فراوانی آلرژی و حملات آسمی نیز می شوند. کاهش سطح ویتامین B12، باعث ایجاد توهم، کاهش حافظه، افسردگی و زوال عقل می گردد.
  • اسید های چرب امگا-3: این ماده نقش بسزایی در عملکرد صحیح سلول های عصبی دارد و برای جلوگیری از بیماری های عصبی مانند: صرع، افسردگی و حمله های مغزی، بسیار مفید می باشد.
  • ویتامین D: برای عملکرد مغز بسیار مهم است و گیرنده های آن در سراسر مغز یافت می شوند. همچنین در بسیاری از عملکردهای شناختی پایه از جمله یادگیری و ایجاد خاطرات نیز نقش مهمی دارد.

شما می توانید با خرید بهترین محصولات اورجینال و اصل، از برندهای معتبر ایرانی و خارجی با مناسب ترین قیمت و با ضمانت اصالت کالا از دیجی داروخانه، یک خرید مطمئن را تجربه کنید.