نمایش 1–20 از 844 نتیجه

فیلتر براساس برند
فیلتر براساس دسته ها

مکمل ها

مکمل ها به تامین مواد مغذی مورد نیاز افراد و سایر ترکیباتی که به اندازه کافی در برنامه غذاییشان استفاده نمی شود، کمک می کنند. همچنین شامل انواع ویتامین ها، املاح معدنی، اسید های آمینه، پروتئین ها، کربوهیدرات ها، اسیدهای چرب، پروبیوتیک ها می باشند که به فرم قرص، کپسول، پودر، مایع، در بازار وجود دارند. در واقع این محصولات، تکمیل کننده برنامه غذایی هستند و در پیشگیری از بیماری های مختلف نیز موثر می باشند. اما نباید مصرف آن ها جایگزین یک رژیم غذایی متعادل و متنوع شود.

به طور کلی دو دسته از افراد به مصرف مکمل ها نیاز دارند:

دسته اول کسانی هستند که به دلیل مشغله های فراوان، برنامه غذایی مناسب ندارند و از همه گروه های غذایی، مواد مغذی مورد نیاز خود را دریافت نمی کنند.

دسته دوم کسانی هستند که رژیم غذایی مناسبی دارند ولی به دلیل شرایط خود، نیازشان به دریافت مواد مغذی بیشتر می شود و برای تامین این نیاز، باید از مکمل ها استفاده کنند مانند: ورزشکاران، سالمندان، گیاهخواران، بیماران مبتلا به سوء جذب، زنان باردار، کودکان بد غذا و…

برخی از پرطرفدارترین مکمل ها: مولتی ویتامین ها، جایگزین های خوراکی، مکمل های ورزشی، کلسیم، ویتامین های گروه B، ویتامین C، گلوکزامین و کندراتین، داروهای هومیوپاتی، ویتامین D، روغن ماهی.

امروزه برند های زیادی در بازار وجود دارند که توسط وزارت بهداشت نیز تایید شده اند. این برندها عبارتند از: هلث اید، دانا، باریج اسانس، گل دارو، کارن، دینه،ابیان دارو، ویتابیوتیک، یوروویتال، مولتی نرمال، حیات دارو، گلدن لایف، نیچر پلنتی، های هلث، اکسیر، عبیدی و…

شما می توانید با خرید بهترین مکمل های اورجینال و اصل، از برندهای معتبر ایرانی و خارجی با مناسب ترین قیمت و با ضمانت اصالت کالا از دیجی داروخانه، یک خرید مطمئن را تجربه کنید.