مشاهده همه 16 نتیجه

فیلتر براساس برند
فیلتر براساس دسته ها

دستگاه سنجش قند خون

دستگاه تست قند خون یا گلوکومتر یک وسیله بسیار کارآمد پزشکی است که برای تعیین غلظت گلوکز خون مورد استفاده قرار می گیرد. هر فردی حتی اگر به دیابت مبتلا نشده باشد، باید هر چند وقت یکبار، میزان قند خون خود را آزمایش کند.

هنگام خرید، یک وسیله شبیه به خودکار، تعدادی سوزن و نوارهای کاغذی مخصوصی به شما داده می شود. یکی از سوزن ها را داخل این وسیله که شبیه به خودکار است قرار دهید. سپس یکی از انگشت های خود را با آن سوراخ کرده و یک قطره خون روی نوار کاغذی که قبلا داخل دستگاه قرار داده اید، بچکانید. پس از اینکه میزان قند خون خود را فهمیدید، سوزن و نوار استفاده شده را دور بیندازید.

میزان قند خون افرادی که مبتلا به دیابت نیستند، باید به صورت ناشتا اندازه گیری شود و باید پایین تر از 100 میلی گرم در دسی لیتر باشد.

افراد مبتلا به دیابت، باید میزان قند خون خود را بعد از 8 ساعت ناشتا بودن، اندازه بگیرند و این مقدار باید چیزی بین 80 تا 130 باشد.

شما می توانید با خرید بهترین محصولات اورجینال و اصل، از برندهای معتبر ایرانی و خارجی با مناسب ترین قیمت و با ضمانت اصالت کالا از دیجی داروخانه، یک خرید مطمئن را تجربه کنید.