فیلتر براساس برند
فیلتر براساس دسته ها

ضد آفتاب پوست چرب و مختلط

کرم های ضد آفتاب موادی هستند که با مالیدن آن ها بر روی سطح پوست، از آن در برابر اثرات مضر نور محافظت کرده و از ایجاد کک و مک، چروک، سرطان پوست و ملانوما نیز جلوگیری می کنند.

انتخاب ضد آفتاب برای پوست چرب یک امر بسیار سخت و چالش برانگیز است. اکثر افرادی که پوست چربی دارند، از ضدآفتاب به علت چرب بودن و سنگین بودنش، فراری هستند.

محصولات فاقد روغن به شما کمک می کنند تا پوست صورت خود را مانند لکه های روغن احساس نکنید. ضدآفتاب پوست چرب و جوشدار باید کاملا بر پایه آب و فاقد چربی باشد. روی لیبل این نوع ضدآفتاب می‌توانید عبارت “Oil Free” را مشاهده کنید.

همچنین، به دنبال کلمه غیرکومدون زا باشید. به این معناست که محصول شامل موادی نیست که برای مسدود شدن منافذ شناخته شده باشند. این تضمین کننده این نیست که محصول شما را بدون جوش حفظ خواهد کرد، اما انتخاب خوبی است.

از کرم ضد آفتاب مخصوص بدن روی صورت خود استفاده نکنید. اینها معمولاً خیلی ضخیم، سنگین و چرب هستند و ممکن است به زدن جوش کمک کنند.

مایعات، ژل‌ها و اسپری‌ها برای پوست چرب مفید هستند. لوسیون ها و کرم های ضد آفتاب برای انواع پوست های طبیعی و خشک مناسب هستند. لوسیون ها و مایعات خالص بسیار سبک وزن هستند و متناسب با صورت حساس هستند.

شما می توانید با خرید بهترین محصولات اورجینال و اصل، از برندهای معتبر ایرانی و خارجی با مناسب ترین قیمت و با ضمانت اصالت کالا از دیجی داروخانه، یک خرید مطمئن را تجربه کنید.