فیلتر براساس برند
فیلتر براساس دسته ها

ضد آفتاب ها

کرم های ضد آفتاب موادی هستند که با مالیدن آن ها بر روی سطح پوست، از آن در برابر اثرات مضر نور محافظت کرده و از ایجاد کک و مک، چروک، سرطان پوست و ملانوما نیز جلوگیری می کنند.

این محصولات می توانند به صورت اسپری، لوسیون، ژل و یا دیگر داروهای موضعی وجود داشته باشند و اگر درست مصرف شوند، با استفاده از خواص شیمیایی یا فیزیکی خود تا اندازه زیادی جلوی تاثیر پرتو فرابنفش و اثرات منفی آن بر پوست را می گیرند. همچنین توان آن ها در محافظت از نور خورشید با واحد SPF بیان می شود.

SPF فاکتور محافظتی آفتاب بیانگر میزان محافظت از پوست در برابر اشعه UVB است. این اشعه عامل اصلی قرمزی و آفتاب سوختگی است و تنها به اپیدرم آسیب می زند و عامل اصلی رایج ترین و کم خطرترین نوع سرطان پوست است.

PPD به معنی رنگدانه تیره کننده است و شباهت زیادی با SPF دارد با این تفاوت که در اینجا، محافظت پوست در برابر اشعه UVA و در برابر تیره شدن اندازه گیری می شود.

امروزه برند های زیادی در بازار وجود دارند که توسط وزارت بهداشت نیز تایید شده اند. این برندها عبارتند از: آردن، سینره، سی گل، درماتیپیک، درمالیفت، شون و…

شما می توانید با خرید بهترین محصولات اورجینال و اصل، از برندهای معتبر ایرانی و خارجی با مناسب ترین قیمت و با ضمانت اصالت کالا از دیجی داروخانه، یک خرید مطمئن را تجربه کنید.