فیلتر براساس برند
فیلتر براساس دسته ها

مرطوب کننده پوست های چرب و مختلط

در صورتی که پوست ما خشک و کم آب باشد، تنها با نوشیدن آب نمی توان پوست را آبرسانی کرد و نیاز به استفاده از محصولات موضعی مثل مرطوب کننده ها و آبرسان ها است.

پوست مختلط به طور همزمان دو یا چند نوع وضعیت پوستی را در برمی گیرد، یعنی هم ویژگی پوست چرب و هم ویژگی پوست خشک را دارد. افرادی که دارای پوست مختلط هستند بعضی از قسمت‌های صورت آن ها خشک است و بعضی از قسمت های صورتشان چرب که معمولا این چربی بیشتر در بینی، چانه و پیشانی به چشم می خورد.

از کرم مرطوب کننده‌ای استفاده کنند که نه پوست را بیش از حد چرب کند و نه اینکه خشکی را از بین ببرد. پوست نیاز به آبرسانی کافی دارد. بنابراین از کرم مرطوب کننده ای که بتواند قسمت های خشک پوستتان را به خوبی مرطوب نگه داشته و آب کافی را به آن برساند استفاده نمایید.

کرم مرطوب کننده مورد نظر خود را بر روی قسمت های خشک که بیشتر ناحیه گونه هاست بزنید. برای قسمت های چرب از کرم مخصوص آن ناحیه استفاده نمایید. اگر روی پوستتان جوش دارید، پس از بهبود جوش ها در مناطق حساس و چرب پوست و نزدیک شدن آن به یک پوست نرمال بهتر است از یک مرطوب کننده ملایم برای تمام قسمت‌های آن استفاده نمایید.

ویژگی های کرم مرطوب کننده مناسب:

  • حساسیت و آلودگی میکروبی و قارچی پس از مصرف روی پوست ایجاد نکند
  • قابلیت پاک شدن سریع و آسان
  • ظاهر یکنواخت داشته باشد
  • قابلیت جذب سریع
  • شفاف باشد

شما می توانید با خرید بهترین محصولات اورجینال و اصل، از برندهای معتبر ایرانی و خارجی با مناسب ترین قیمت و با ضمانت اصالت کالا از دیجی داروخانه، یک خرید مطمئن را تجربه کنید.