نمایش 1–20 از 24 نتیجه

فیلتر براساس برند
فیلتر براساس دسته ها

محلول و لوسیون های ضد ریزش مو

گاهی ریزش موها چندین ماه ادامه پیدا می کند و سرعت رشد موی جدید به سرعت ریزش موها نمی رسد و حجم موها کم می گردد. با خالی شدن حجم موها، سفیدی کف سر پیدا شده و در نتیجه ظاهر بدی از خود بجای می گذارد.

برای تسریع در روند رویش مجدد موها نیاز است که علاوه بر مصرف قرص و شامپوهای ضد ریزش و تقویت کننده، از یک “محلول رویش مو” استفاده شود.

محلول های رویش مو دارای ترکیبات ویتامین و گیاهی هستند که باعث افزایش گردش خون در کف سر و افزایش سرعت تولید مو گشته و در نتیجه موی جدید ظرف مدت 1 تا 3 ماه ایجاد می گردد. این ترکیبات عبارتند از: کافئین، رزماری، گیاه گزنه، رزماری، سائوپالمتو و..

ماینوکسیدیل: یک ماده دارویی است که تاثیر آن در رویش مجدد موهای شدید مانند ریزش موهای ارثی، هورمونی و سکه ای به اثبات رسیده است و دارای 2 نوع 2% و 5% می باشد.

محصولات مراقبت و ضد ریزش مو، با توجه به نوع مو ساخته می شوند.

اگر موهای شما چرب است، باید از لوسیون های مخصوص موهای چرب استفاده کنید و اگر موهای خشکی دارید، باید به سراغ محلول های ضد ریزش مو برای موهای خشک بگردید. در این میان محصولاتی هستند که کنترل کننده چربی مو هستند و برای انواع مو قابل استفاده می باشند.

شما می توانید با خرید بهترین محصولات اورجینال و اصل، از برندهای معتبر ایرانی و خارجی با مناسب ترین قیمت و با ضمانت اصالت کالا از دیجی داروخانه، یک خرید مطمئن را تجربه کنید.