فیلتر براساس برند
فیلتر براساس دسته ها

رنگ مو خانم ها

رنگ های مو حاوی رنگدانه هایی هستند که به منظور مخفی نمودن موهای سفید شده و یا تغییر رنگ ظاهری موها توسط خانم ها و آقایان مورد استفاده قرار می گیرند.

بیش از 80 درصد از رنگ موها از نوع دائمی یا اکسیدانی می باشند. مخلوط آب اکسیژنه و یک عامل قلیایی، سبب روشن شدن رنگ طبیعی مو می گردد و به دنبال آن استفاده از رنگ های دائم غیر قابل شستشو با آب، سبب جایگزین شدن این رنگ در مو می شود.

مو از مهمترین بخش های زیبایی ظاهری هر فرد محسوب می شود به همین دلیل افراد زیادی به دنبال تغییر و زیبا کردن موهای خود هستند. یکی از این روش ها تغییر رنگ مو است. رنگ مو از رنگ دانه های طبیعی و یا مصنوعی تشکیل‌ شده است. این رنگ دانه ها طی یک سری واکنش های شیمیایی روی فیبرهای مو نشسته و یا تا حدودی درون لایه های تار مو نفوذ می کنند تا رنگ طبیعی مو را تغییر دهند. رنگ مو از پرکاربردترین محصولات آرایشی بهداشتی در دنیا می باشد.

انتخاب رنگ مو، معیارهای متداولی دارد که معروف ترین آن این است که رنگ را با توجه به رنگ پوست انتخاب کنید. اما این فقط یک قانون کلی است و می‌تواند با توجه به آرایش، سلیقه و علاقه تغییر کند بخصوص زمانی که قصد استفاده از یک رنگ فانتزی را داشته باشید.

یکی از اصلی‌ترین مصارف رنگ مو پوشاندن موهای سفید است. رنگ موهای طبیعی اکستر برای کسانی است که انبوهی از موهای سفید دارند. رنگ موهای طبیعی برای کسانی است که موهای سفید در میان موهایشان به چشم می‌آید اما تمام موهایشان را در بر نگرفته است.

شما می توانید با خرید بهترین محصولات اورجینال و اصل، از برندهای معتبر ایرانی و خارجی با مناسب ترین قیمت و با ضمانت اصالت کالا از دیجی داروخانه، یک خرید مطمئن را تجربه کنید.