فیلتر براساس برند
فیلتر براساس دسته ها

نرم کننده مو

نرم کننده مو نوعی محصول مراقبت از مو است که بعد از شامپو استفاده می کنند تا موها نرم شود.

افرادی که موی خشک یا آسیب دیده دارند باید از نرم‌کننده استفاده کنند. ولی افرادی که موهایشان به طور طبیعی چرب است در صورت استفاده از این محصول موهایشان بدحالت می شود.

نرم کننده مو که بعد از شامپو استفاده می شود و سپس کامل از روی موها شسته می شود، رایج ترین نوع نرم کننده برای افرادی است که موهای خشک و آسیب دیده دارند. هدف این نوع نرم کننده، نرم کردن موها با حفظ رطوبت مو است و صاف کردن کوتیکول فولیکول های مو است.

اغلب نرم کننده ها ترکیبات مصنوعی و طبیعی دارند و استفاده از مرطوب کننده های طبیعی مثل روغن درخت چای و آلوئه ورا بسیار رایج است.

استفاده از این محصولات برای سلامتی مو لازم است، اگرچه موهای مختلف به درمان های مختلفی نیاز دارند. موهای خشک یا آسیب دیده به دلیل استفاده از مواد شیمیایی، نور خورشید یا گرمای ابزار حالت دهنده باید با استفاده از نرم کننده درمان شوند. روی موهای صاف، چرب یا موهایی که آسیب ندیده اند نیز می توان از نرم کننده استفاده کرد؛ ولی تعداد دفعات استفاده باید کمتر باشد.

 

شما می توانید با خرید بهترین محصولات اورجینال و اصل، از برندهای معتبر ایرانی و خارجی با مناسب ترین قیمت و با ضمانت اصالت کالا از دیجی داروخانه، یک خرید مطمئن را تجربه کنید.