فیلتر براساس برند
فیلتر براساس دسته ها

شامپو موهای چرب

موهای سالم مقدار مشخصی سبوم یا روغن تولید می کنند تا پوست سر را آبرسانی کرده و از موهای شما محافظت کند.

روغن موجود در موهای شما بخشی از سیستم دفاعی بدن شما برای موهای حساس پوست سر شماست. این روغن با عرق و خاک مخلوط می شود و پوست سر و گاهی بالای سر شما را می پوشاند. این طبیعی است و در اکثر موارد غیر قابل اجتناب است.

هر بار که موهای خود را با شامپو می شویید، سیگنال تولید سبوم بیشتری را به پوست سر ارسال می کند. اگر بیش از حد موهای خود را می شویید، پوست سر شما این پیام را دریافت می کند که باید در تولید بیش از حد روغن باشد. این می تواند منجر به تجمع چربی در پوست سر شما شود.

زمانی که ساقه مو هیچ گونه بافت یا موجی ندارد، روغن مستقیما روی ساقه مو می لغزد و در سراسر سر شما جمع می شود. همچنین زمانی که موها صاف به سمت پایین آویزان می شوند، چربی در موهای شما بیشتر نمایان می شود.

فعالیت بیش از حد غدد چربی نیز می تواند در نتیجه ژنتیک باشد. اما عوامل بیرونی مانند گرما، رطوبت، عادات غذایی ناسالم، استفاده از محصولات مراقبت از پوست نامناسب یا مصرف برخی داروها نیز می توانند در ایجاد چربی اضافی موثر باشند.

شما می توانید با خرید بهترین محصولات اورجینال و اصل، از برندهای معتبر ایرانی و خارجی با مناسب ترین قیمت و با ضمانت اصالت کالا از دیجی داروخانه، یک خرید مطمئن را تجربه کنید.