فیلتر براساس برند
فیلتر براساس دسته ها

شامپوها

از آنجا که موهای افراد با هم متفاوتند، شامپوهای متفاوتی نیز ساخته می شود. برای انتخاب شامپوی مناسب، بهترین راه این است که انواع مختلف شامپو را امتحان کنیم تا بتوانیم بهترین نوع را برای موی خود انتخاب کنیم. از ویژگی های یک شامپوی سالم می توان به سهولت شستشو، عدم تحریک پوست و چشم و بوی مطبوع آن اشاره کرد.

انواع شامپوها:

  • شامپوهای تخصصی شوره سر:

شرکت های آرایشی و بهداشتی، شامپوهای به خصوصی را برای افرادی که دارای شوره سر هستند تولید کردند.

این شامپوها شامل قارچ کش هایی حاوی پیریتیون روی، کتوکونازول و سلنیوم سولفید است که شوره سر را با کشتن مالاسزیا کاهش می دهد.

از دیگر شامپوهای تخصصی می توان به شامپو بچه اشاره کرد.

  • شامپوهای روزمره:

بسیاری از مردم در اثر عادت باید هر روز دوش بگیرند. برای این افراد یک شامپوی ملایم مورد نیاز است.

شامپوهای روزمره با وجود عملکرد ضعیف خود، خاصیت تمیزکنندگی نیز دارند. این مدل اغلب معادل شامپوهای کودک هستند که شامل سورفکتانت های خفیف نیز می باشند.

  • شامپو موهای چرب:

این محصولات بر خلاف شامپوهای روزمره، چربی مو را کاملا از بین می برند و اغلب حاوی مواد شوینده سولفات یا سولفات سوزاننده است.

  • شامپوهای تقویت کننده:

شامپوهای تقویت کننده برای تقویت و اضافه کردن به حجم مو طراحی شدند و مانند شامپو تتراسایکلین که نمونه بارز آن هاست، اغلب چربی ها، روغن ها یا سیلیکون ها را بر روی موها قرار می دهند. البته که موها را به اندازه کافی تمیز می کنند و خاصیت تمیزکنندگی خود را حفظ کرده اند.

امروزه برندهای زیادی در بازار وجود دارند که توسط وزارت بهداشت نیز تایید شده اند. این برندها عبارتند از: اویدرم، اسموت درم، درمالیفت، سینره، سریتا، کلییر و…

شما می توانید با خرید بهترین شامپوهای اورجینال و اصل، از برندهای معتبر ایرانی و خارجی با مناسب ترین قیمت و با ضمانت اصالت کالا از دیجی داروخانه، یک خرید مطمئن را تجربه کنید.