نمایش 1–20 از 864 نتیجه

فیلتر براساس برند
فیلتر براساس دسته ها

محصولات بهداشتی

محصولات بهداشتی، ماده یا ترکیبی از مواد هستند که برای استفاده روی سطوح خارجی بخش های مختلف بدن انسان، ناخن ها، سیستم مو، لب ها و بخش خارجی آلت تناسلی استفاده می شوند. همچنین این محصولات با غشاء مخاطی دهان و دندان ها نیز در ارتباط هستند و برای معطرسازی، پاکسازی، تغییر ظاهر، نگهداری و یا محافظت از آن ها در شرایط مطلوب استفاده می شوند.

این محصولات شامل اسپری و مام ها، محصولات بهداشت دهان و دندان، شامپو ها، محصولات زناشویی، محصولات دافع حشرات، لوازم اصلاح و موبر ها، پدها، پوشینه، شوینده های پوست، صورت و بدن و… هستند.

همه ی افراد برای خرید محصولات بهداشتی به دنبال برندهای مطرح و معتبر می روند به دلیل اینکه این برندها امتحان خود را پس داده اند و افراد، دیگر نگران بی کیفیت بودن و یا نامرغوب بودن آن ها نیستند.
امروزه برند های زیادی در بازار وجود دارند که توسط وزارت بهداشت نیز تایید شده اند. این برندها عبارتند از: ایروکس، شون، ایرشا، کاندید، هگور، دپی، سیگنال،ویوان، اویدرم،سینره، درمالیفت، اسموت درم، کلییر، نوپریت، دلتا پاور، گل سیتو، گلمر، شهاب، دافی، ایزی لایف، پنبه ریز، مای لیدی، پنکل و…
شما می توانید با خرید بهترین محصولات بهداشتی اورجینال و اصل، از برندهای معتبر ایرانی و خارجی با مناسب ترین قیمت و با ضمانت اصالت کالا از دیجی داروخانه، یک خرید مطمئن را تجربه کنید.