مجله

چگونه با Calorease FBCx وزن کم کنیم؟

کاهش وزن
[us_post_title tag=”h1″]

در جامعه امروزی ، حفظ سلامت و مدیریت وزن خود ، سخت و سخت تر شده است. بسیاری از غذاهای وسوسه انگیز در طول روز می تواند مانع از حفظ یک رژیم غذایی سالم شود . حتی زمانیکه ورزش می کنید ، باز ممکن است به نتیجه ی دلخواه خود نرسید .

لذا استفاده از Calorease در اینجا می تواند موثر باشد . Calorease انقلابی در بین مکمل های رژیمی حاوی فیبر FBCx ایجاد کرده که می تواند به چربی های غذا متصل شود و از جذب آنها جلوگیری کند .
استفاده از Calorease روشی کمکی است برای اینکه برنامه ی رژیمی شما تاثیر گذارتر باشد . همچنین یک فیبر غذایی فاقد محرک می باشد . مطالعات آزمایشگاهی نشان داده است که برخلاف فیبرهای دیگر که به نسبت ۱ به ۱ به چربی ها متصل می شوند ، Calorease با نسبت ۱ به ۹ به چربی های غذا متصل می شود .

مطالعات :

FBCx موجود در Calorease یک فیبر محلول استخراج شده از نشاسته ذرت می باشد . این مکمل می تواند در آزمایشگاه ، یک ترکیب پایدار با چربی ایجاد کند . این ترکیب ، مانع هضم طبیعی چربی توسط آنزیم لیپاز شده و لذا می تواند سبب کاهش جذب چربی شود. در صورتی که طبق دستور توصیه شده مصرف شود ، عوارض گوارشی حاصله ، با مکمل های رژیمی دیگر را نخواهد داشت . کمپلکس فیبر- چربی متابولیزه شده و از بدن حذف می شود . دیگر مکمل های کاهش وزن که ترشح آنزیم لیپاز را مهار می کنند ، اجازه می دهند تا چربی های آزاد و باند نشده، از درون دستگاه گوارش عبور کنند که می تواند سبب ایجاد مدفوع چرب و یا سایر عوامل شود .
در مطالعه ی انجام شده بر روی ۲۰ شرکت کننده ( ۸ مرد و ۱۲ زن ) ، زمانیکه فاز دارویی با فاز کنترل مفایسه شد، اثرات فوق العاده ای بر روی Apo B و سطوح انسولین گزارش شد .

نتیجه گیری : مصرف FBCx به مدت ۶ روز بدون هیچ رژیم غذایی و یا تغییر در شیوه ی زندگی ، هم وزن و هم چربی خون را کنترل کرد .

– در مطالعه ی دیگر ، دو سویه کور (Double blind) و کنترل شده با دارونما ، ۳۴ بزرگ سال ( ۲۸ زن و ۶ مرد ) ، یک ساندویج صبحانه به عنوان اولین وعده غذایی در اول صبح به همراه ۲۵۰ میلی لیتر آب دریافت کردند.  ساندویج حاوی ۲۶ گرم چربی بوده ، وعده غذایی را در عرض ۱۰ دقیقه میل نموده و بلافاصله قرص FBCx مصرف شد. در مقایسه با گروه دارونما ، سطح تری گلیسیرید خون ۱۵ تا ۲۰ % در ساعات اول و دوم و ۵۰% در ساعت سوم کاهش یافت .

نتیجه گیری : مطالعه نشان داد که مصرف ۲ گرم FBCx به همراه یک غذای پر چرب ، سطوح تری گلیسیرید را بخوبی تنظیم می کند. FBCx در کاهش جذب تری گلیسیرید به درون جریان خون در ۳ ساعت بعد غذا موثر بود.

Calorease توسط شرکت (SFI) Soho Flordis International  به دنیای مکملی معرفی شد که نه تنها در آمریکا بلکه در آفریقا ، اروپا ، آسیا ، و خاورمیانه نیز نمایندگی های پخش دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + هجده =