چگونه با Calorease FBCx وزن کم کنیم؟

در جامعه امروزی ، حفظ سلامت و مدیریت وزن خود ، سخت و سخت تر شده است. بسیاری از غذاهای وسوسه انگیز در طول روز می تواند مانع از حفظ یک رژیم غذایی سالم شود . حتی زمانیکه ورزش می کنید ، باز ممکن است به نتیجه ی دلخواه خود نرسید .

لذا استفاده از Calorease در اینجا می تواند موثر باشد . Calorease انقلابی در بین مکمل های رژیمی حاوی فیبر FBCx ایجاد کرده که می تواند به چربی های غذا متصل شود و از جذب آنها جلوگیری کند .
استفاده از Calorease روشی کمکی است برای اینکه برنامه ی رژیمی شما تاثیر گذارتر باشد . همچنین یک فیبر غذایی فاقد محرک می باشد . مطالعات آزمایشگاهی نشان داده است که برخلاف فیبرهای دیگر که به نسبت ۱ به ۱ به چربی ها متصل می شوند ، Calorease با نسبت ۱ به ۹ به چربی های غذا متصل می شود .

مطالعات :

FBCx موجود در Calorease یک فیبر محلول استخراج شده از نشاسته ذرت می باشد . این مکمل می تواند در آزمایشگاه ، یک ترکیب پایدار با چربی ایجاد کند . این ترکیب ، مانع هضم طبیعی چربی توسط آنزیم لیپاز شده و لذا می تواند سبب کاهش جذب چربی شود. در صورتی که طبق دستور توصیه شده مصرف شود ، عوارض گوارشی حاصله ، با مکمل های رژیمی دیگر را نخواهد داشت . کمپلکس فیبر- چربی متابولیزه شده و از بدن حذف می شود . دیگر مکمل های کاهش وزن که ترشح آنزیم لیپاز را مهار می کنند ، اجازه می دهند تا چربی های آزاد و باند نشده، از درون دستگاه گوارش عبور کنند که می تواند سبب ایجاد مدفوع چرب و یا سایر عوامل شود .
در مطالعه ی انجام شده بر روی ۲۰ شرکت کننده ( ۸ مرد و ۱۲ زن ) ، زمانیکه فاز دارویی با فاز کنترل مفایسه شد، اثرات فوق العاده ای بر روی Apo B و سطوح انسولین گزارش شد .

نتیجه گیری : مصرف FBCx به مدت ۶ روز بدون هیچ رژیم غذایی و یا تغییر در شیوه ی زندگی ، هم وزن و هم چربی خون را کنترل کرد .

– در مطالعه ی دیگر ، دو سویه کور (Double blind) و کنترل شده با دارونما ، ۳۴ بزرگ سال ( ۲۸ زن و ۶ مرد ) ، یک ساندویج صبحانه به عنوان اولین وعده غذایی در اول صبح به همراه ۲۵۰ میلی لیتر آب دریافت کردند.  ساندویج حاوی ۲۶ گرم چربی بوده ، وعده غذایی را در عرض ۱۰ دقیقه میل نموده و بلافاصله قرص FBCx مصرف شد. در مقایسه با گروه دارونما ، سطح تری گلیسیرید خون ۱۵ تا ۲۰ % در ساعات اول و دوم و ۵۰% در ساعت سوم کاهش یافت .

نتیجه گیری : مطالعه نشان داد که مصرف ۲ گرم FBCx به همراه یک غذای پر چرب ، سطوح تری گلیسیرید را بخوبی تنظیم می کند. FBCx در کاهش جذب تری گلیسیرید به درون جریان خون در ۳ ساعت بعد غذا موثر بود.

Calorease توسط شرکت (SFI) Soho Flordis International  به دنیای مکملی معرفی شد که نه تنها در آمریکا بلکه در آفریقا ، اروپا ، آسیا ، و خاورمیانه نیز نمایندگی های پخش دارد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.