نمایش یک نتیجه

فیلتر براساس دسته ها

شرکت پاک سمن یکی از بهترین و شناخته‌شده‌ترین شرکت‌های ایرانی است که محصولات ارتوپدی و کمک‌درمانی تولید می‌کند. پاک سمن در مهر ماه 1368 فعالیت خود را شروع کرده‌است .و می‌توان آن را جزو قدیمی‌ترین‌های این صنعت دانست. در طول 30 سال گذشته این شرکت جایگاه ویژه‌ای داشته و هیچ وقت از محبوبیت آن کم نشده‌است. زیرا با بهره‌گیری از بهترین مدیران و کارمندان، تیمی قوی برای خود تشکیل داده. که افراد آن همه روزه برای بهتر شدن و پیشرفت تلاش می‌کنند. از طرفی، تفکر استراتژیک و مدیریت مشارکتی آن باعث شده که کارها منظم‌تر پیش بروند.
یکی از دلایل دیگری که موجب شده این برند جزو برندهای خوش‌نام محصولات ارتوپدی باشد کیفیت ساخت این محصولات است. گروه پژوهشی این شرکت حساسیت زیادی نسبت به سلامت مردم جامعه دارد و از این‌رو همواره می‌کوشد تا محصولاتشان علاوه بر رفع نیاز مردم، کاربردی باشد و آسیبی نیز به بدن آنها وارد نکند.

جالب است بدانید که این شرکت به عنوان اولین تولیدکننده‌ی محصولات کمک‌درمانی و ارتوپدی شناخته می‌شود و همیشه جزو خلاق‌ترین‌ها هم بوده‌است. یعنی آنها مشکلات و نیازهای بیماران را شناسایی می‌کنند تا بتوانند همواره محصولاتی جدید و جذاب برای اکثر افراد تولید و روانه بازار کنند.
.