درباره ما

تیم دیجی داروخانه

معرفی داروخانه خانم دکتر شهین عظیم زاده مقدم

داروخانه دکتر شهین عظیم زاده مقدم، با فعالیت در زمینه عرضه داروهای تخصصی و کمیاب و همچنین فروش لوازم آرایشی، بهداشتی ، ارتوپدی و انواع مکملهای رژیمی، غذائی، گیاهی و لاغری مورد تأیید وزارت بهداشت و همچنین ارائه محصولات مراقبت از پوست، مو، ناخن و زیبائی یکی از معدود داروخانه های پیشرو در ارائه خمات نوین بمنظور ارتقاء سطح بهداشت و سلامت جامعه می باشد .

ساخت نسخ ترکیبی پوست و مو با مواد اولیه با کیفیت بالا و مورد تأیید وزارت بهداشت یکی از زمینه های عرضه خدمات داروخانه دکتر عظیم زاده می باشد . مشاوره خرید محصولات آرایشی بهداشتی , ارتوپدی , تجهیزات پزشکی و مکمل های رژیمی غذایی و همچنین مشاوره دارویی ( در حین نسخه پیچی ) توسط دکتر داروساز از دیگر خدمات حضوری داروخانه دکتر شهین عظیم زاده مقدم می باشد .

  • تاییدیه اینترنتی نسخه های تامین اجتماعی و خدمات درمانی
  • داروهای تخصصی و فوق تخصصی
  • قرارداد با کلیه بیمه ها
  • انواع مکمل های غذایی و رژیمی
  • برند های معتبر آرایشی بهداشتی

معرفی داروخانه آنلاین دیجی داروخانه

دیجی داروخانه وب سایت رسمی داروخانه خانم دکتر شهین عظیم زاده مقدم می باشد. دیجی داروخانه فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرده است. تعهد ما، به مشتریان، تهیه کالاها از شرکت های معتبر، و ارائه کالاهای مرغوب و‌ دارای برچسب اصالت می باشد. ماموریت ما، ایجاد یک بستر مناسب برای انتقال اطلاعات در زمینه چگونگی مصرف مکملها و محصولات آرایشی و بهداشتی و کودک و تجهیزات و ارتوپدی، پاسخگویی به سوالات شما در زمینه بیماریها و نحوه مصرف داروها و عوارض و تداخلات احتمالی می باشد. هدف ما، تامین بستر سلامت در جامعه و ایجاد دسترسی آسان برای عموم مردم ، به تیم پزشکی می باشد. چنانچه سوالات شما در حیطه کار مشاورین داروساز ما نباشند، ما از پلهای ارتباطی خود با پزشکان متخصص استفاده میکنیم تا شما را به بهترین نحو راهنمایی کنیم، تا بتوانیم زنجیره سلامت شمارا حفظ کنیم. ما بر، این باوریم که سلامتی، بزرگترین ثروت دنیاست.

داروخانه آنلاین دیجی داروخانه