مطالب مفید آموزشی

آرتروز چیست ؟

آرتروز که شایع ترین نوع بیماری از دسته التهابات مفاصل می باشد که باعث می شود غضروف مفصل دچار آسیب دیدگی شود این بیماری می تواند تمامی مفصل هایی که در بدن انسان وجود دارد را درگیر کندو محدودیت حرکتی ایجاد کند. بیشتر افراد مسن از استئوآرتریت که التهاب مفاصل و پوکی استخوان باهم توام […]

مبارزه با کرونا

اگر با علائمی مانند علائم سرماخوردگی مواجه شدیم چه کنیم ؟

کدام خوراکی را با کدام دارو نباید همزمان مصرف کرد؟

پس از تشخیص درست مهمترین عامل بهبود بیماری ها مصرف داروی مناسب است . همانطور که حتما می دانید مصرف برخی داروها با یکدیگر تداخل داشته و نباید همزمان مصرف شوند .

این غذا باعث سلامت کبد شما می شود

حفظ سلامت کبد ، مغز و حتی بهبود کیفیت خواب شما تا حد زیادی به مصرف این ماده غذایی بستگی دارد . ماهی را به رژیم غذایی تان اضافه کنید تا از ۲۰ مزیت بهداشتی آن به طور کامل بهره ببرید:

چگونه با Calorease FBCx وزن کم کنیم؟

در جامعه امروزی ، حفظ سلامت و مدیریت وزن خود ، سخت و سخت تر شده است. بسیاری از غذاهای وسوسه انگیز در طول روز می تواند مانع از حفظ یک رژیم غذایی سالم شود . حتی زمانیکه ورزش می کنید ، باز ممکن است به نتیجه ی دلخواه خود نرسید .

روش استفاده از ماینوکسیدیل چیست؟

ماینوکسیدیل محلولی است که برای درمان ریزش مو و طاسی مورد استفاده قرار می گیرد . ماینوکسیدیل دارویی است که نوع خوراکی آن برای درمان فشارخون بالا و محلول موضعی آن برای درمان ریزش مو و طاسی مورد استفاده قرار می گیرد.

چه افرادی دچار کمبود ویتامین D می شوند؟

خورشید مهمترین و بهترین منبع ویتامین D است که افراد برای جذب بهتر ویتامین D باید از آن استفاده کنند . ویتامین D یکی از مهمترین ویتامین های محلول در چربی است